1000
Tu ești căpitanul

Tragerea la sorți a grupelor UEFA Champions League ne-a rezervat o serie de dueluri puternice, în ediția 2019/2020.

Real Madrid și PSG luptă în grupa A, în timp ce Bayern Munchen și Tottenham sunt protagonistele grupei B. Liverpool și Napoli sunt din nou rivale, în grupa E, iar Barcelona, Inter Milano și Borussia Dortmund luptă pentru două locuri calificante, în grupa F. Tot în grupa F este repartizată și Slavia Praga, echipa lui Nicușor Stanciu, care a eliminat-o pe CFR Cluj în play-off.

Cea mai accesibilă grupă o are Manchester City, în condițiile în care "cetățenii" trebuie să lupte pentru calificare cu Atalanta, Dinamo Zagreb și Șahtior Donețk. Cea mai echilibrată grupă pare să fie G, unde RB Leipzig, Zenit St. Petersburg, Lyon și Benfica vor fi greu de despărțit în clasament! În fine, Chelsea nu are o misiune ușoară în grupa H, unde se duelează cu Ajax, Valencia și Lille.

Tip pariu
Tot Meci Fortuna PLUS: Meci Total goluri Ambele marcheaza ambele marcheaza si peste 2,5 goluri marcheaza gazdele marcheaza oaspetii Pauza sau final prima repriza Rezultat final/total goluri Total goluri gazde Total goluri oaspeti Interval goluri Interval goluri gazde Interval goluri oaspeti Rezultat Final / Total goluri prima repriza total goluri gazde prima repriza Total goluri oaspeti prima repriza Total goluri prima repriza Primul gol Minutul primului gol Minutul primului gol gazde Minutul primului gol oaspeti Primul gol / rezultat final A doua repriza Total goluri a doua repriza Total goluri gazde a doua repriza Total goluri oaspeti a doua repriza Total goluri a doua repriza Prima repriza / a doua repriza Repriza cu mai multe goluri Total goluri prima repriza / total goluri a doua repriza Total goluri Total goluri gazde Total goluri oaspeti Scor corect prima repriza Scor corect a doua repriza Scor corect oricand Nu va fi scor corect oricand Se va marca in minutul Nu se va marca in minutul Minutul 0-15 Minutul 0-30 Minutul 0-60 Minutul 0-75 Ambele echipe marcheaza in ambele reprize Gazdele marcheaza in ambele reprize Oaspetii marcheaza in ambele reprize Ambele echipe marcheaza in prima repriza Ambele echipe marcheaza in a doua repriza Gazdele marcheaza in prima repriza Oaspeti marcheaza in prima repriza gazdele marcheaza in a doua repriza oaspetii marcheaza in a doua repriza Gazdele castiga la 0 Oaspetii castiga la 0 Gazdele castiga ambele reprize Oaspetii castiga ambele reprize Gazdele castiga cel putin o repriza Oaspetii castiga cel putin o repriza Primul gol in prima repriza Primul gol in a doua repriza Total goluri prima repriza Handicap 0:1 Handicap 1:0 Handicap 0:2 Handicap 2:0 Handicap 0:3 Handicap 3:0 Handicap 0:4 Rezultat final/ambele echipa marcheaza Scor corect Victorie fara egal Pauza/final