1.01
1000

Tragerea la sorți a grupelor UEFA Champions League ne-a rezervat o serie de dueluri puternice, în ediția 2019/2020.

Real Madrid și PSG luptă în grupa A, în timp ce Bayern Munchen și Tottenham sunt protagonistele grupei B. Liverpool și Napoli sunt din nou rivale, în grupa E, iar Barcelona, Inter Milano și Borussia Dortmund luptă pentru două locuri calificante, în grupa F. Tot în grupa F este repartizată și Slavia Praga, echipa lui Nicușor Stanciu, care a eliminat-o pe CFR Cluj în play-off.

Cea mai accesibilă grupă o are Manchester City, în condițiile în care "cetățenii" trebuie să lupte pentru calificare cu Atalanta, Dinamo Zagreb și Șahtior Donețk. Cea mai echilibrată grupă pare să fie G, unde RB Leipzig, Zenit St. Petersburg, Lyon și Benfica vor fi greu de despărțit în clasament! În fine, Chelsea nu are o misiune ușoară în grupa H, unde se duelează cu Ajax, Valencia și Lille.

Tip pariu
Tot Meci Oferta plus: Meci Cine merge mai departe? Total goluri Ambele marcheaza Total goluri Total goluri asiatice Ambele marcheaza si peste 2,5 goluri Ambele marcheaza si peste 3,5 goluri Rezultat final/total goluri Rezultat final / total goluri gazdele Rezultat final/total goluri oaspetii Pauza sau final Prima repriza Total goluri prima repriza Handicap 0:4 Handicap 0:3 Handicap 0:2 Handicap 0:1 Handicap 1:0 Handicap 2:0 Handicap asiatic Rezultat final/ambele echipe marcheaza Scor corect Marcheaza gazdele Marcheaza oaspetii Fiecare echipa marcheaza cel putin 2 goluri Se marcheaza in ambele reprize Victorie fara egal Pauza/final Va fi condusa dar nu va pierde meciul Total goluri gazdele Total goluri oaspetii Interval goluri Interval goluri gazdele Interval goluri oaspetii prima repriza Interval goluri A doua repriza Interval goluri Rezultat Final / Total goluri prima repriza Total goluri gazdele prima repriza Total goluri oaspetii prima repriza Numar exact goluri gazdele prima repriza Numar exact goluri oaspetii prima repriza Numar exact goluri prima repriza Primul gol Minutul primului gol Minutul primului gol gazdele Minutul primului gol oaspetii Primul gol / rezultat final A doua repriza Total goluri a doua repriza Total goluri gazdele a doua repriza Total goluri oaspetii a doua repriza Numar exact goluri gazdele a doua repriza Numar exact goluri oaspetii a doua repriza Numar exact goluri a doua repriza Prima repriza / a doua repriza Repriza cu mai multe goluri Total goluri prima repriza / total goluri a doua repriza Numar goluri Numar exact goluri Numar exact goluri gazdele Numar exact goluri oaspetii Scor corect prima repriza Scor corect a doua repriza multiscor gazdele multiscor oaspetii Scor corect oricand Nu va fi scor corect oricand Se va marca in minutul Nu se va marca in minutul Minutul 0-15 Minutul 0-30 Minutul 0-60 Minutul 0-75 Gol in prima repriza Gol in a doua repriza Ambele echipe marcheaza in ambele reprize gazdele marcheaza in ambele reprize oaspetii marcheaza in ambele reprize Ambele marcheaza in aceasi repriza Ambele echipe marcheaza in prima repriza Ambele echipe marcheaza in a doua repriza gazdele marcheaza in prima repriza oaspetii marcheaza in prima repriza gazdele marcheaza in a doua repriza oaspetii marcheaza in a doua repriza gazdele castiga la 0 oaspetii castiga la 0 gazdele castiga ambele reprize oaspetii castiga ambele reprize gazdele castiga cel putin o repriza oaspetii castiga cel putin o repriza Primul gol in prima repriza Primul gol in a doua repriza Pauza/Final si total goluri