Ora
Cote
1.01
1000
Adauga inca doua meciuri si profita de cota marita de la "Meciul Zilei" . Nu se poate combina cu "Fortuna Plus" .
Meci 1 X 2 data
Sparta - Plzen 28
2.75 3.30 2.95 27.05. 21:00
Dusseldorf - Schalke 4
Citiți analiza FORTUNA DUSSELDORF – SCHALKE: Sub 9.5 cornere
FORTUNA DUSSELDORF – SCHALKE: Sub 9.5 cornere

Toată lumea s-a aruncat la Borussia Dortmund - Bayern Munchen ca meci al etapei. Este meciul Germaniei. Este meciul la care se uită Europa. Locurile 1 și 2 din Bundesliga joacă fotbalul ăla mare de...

2.75 3.45 2.85 27.05. 21:30
Fortuna PLUS: Meci Cota meci F+4 F+7 F+11 data
Dinamo Bucuresti-Chindia Targoviste 90113 1.80 1.90 2.03 2.22 14.06. 15:00
Sepsi-Hermannstadt 90170 2.30 2.46 2.67 3.00 14.06. 15:00
U.Craiova-Botosani 90112 1.90 2.01 2.15 2.36 14.06. 15:00
Viitorul-Poli Iasi 90126 1.70 1.80 1.91 2.08 14.06. 15:00
Voluntari-Clinceni 90172 2.25 2.40 2.60 2.91 14.06. 15:00
RB Leipzig-Hertha B. 90015
Citiți analiza RB LEIPZIG - HERTHA BERLIN: Peste 1.5 goluri în repriza a doua
RB LEIPZIG - HERTHA BERLIN: Peste 1.5 goluri în repriza a doua

Leipzig și Hertha Berlin se înfruntă duminică, în etapa a 28-a din Bundesliga, după rezultate excelente în weekend. RB Leipzig a învins-o pe Mainz în deplasare (5-0), iar Hertha și-a...

Statistici pentru un meci RB Leipzig - Hertha B.
1.35 1.40 1.47 1.58 27.05. 19:30
Augsburg-Paderborn 90016 1.92 2.03 2.17 2.40 27.05. 21:30
Freiburg-Leverkusen 90075 1.76 1.85 1.97 2.15 29.05. 21:30
Hertha B.-Augsburg 90083 2.07 2.20 2.37 2.63 30.05. 16:30
Wolfsburg-E. Frankfurt 90185 1.97 2.09 2.24 2.47 30.05. 16:30
Bayern M.-Dusseldorf 90070 1.08 1.11 1.16 1.22 30.05. 19:30
M'gladbach-Un. Berlin 90174 1.51 1.58 1.66 1.79 31.05. 16:30
Paderborn-Dortmund 90183 1.30 1.35 1.42 1.51 31.05. 19:00
1.FC Koln-RB Leipzig 90001 1.58 1.66 1.75 1.89 01.06. 21:30
Saarbrucken-Leverkusen 90115 1.20 1.25 1.31 1.38 09.06. 21:00
Bayern M.-Eint.Frankfurt 90118 1.20 1.25 1.31 1.38 10.06. 21:00
Wattens-St.Polten 90136 2.00 2.12 2.28 2.52 02.06. 19:30
Austria V.-Admira V. 90141 1.80 1.90 2.03 2.22 02.06. 21:30
LASK Linz-Hartberg 90134 1.14 1.20 1.25 1.32 03.06. 19:30
Salzburg-Rapid V. 90131 1.55 1.62 1.71 1.85 03.06. 21:30
Salzburg-Austria Lustenau 90142 1.12 1.16 1.21 1.28 29.05. 21:45
Torp.Zhodino-Smolevichi 90094 1.67 1.75 1.86 2.02 29.05. 18:00
Din.Minsk-S.Soligorsk 90198 2.27 2.42 2.63 2.94 30.05. 19:00
Energetik BGU-Vitebsk 90165 2.05 2.18 2.34 2.59 31.05. 16:00
BATE Borisov-Isloch Minsk 90166 1.28 1.33 1.39 1.48 31.05. 18:00
Rukh Brest-Din.Brest 90167 1.64 1.73 1.83 1.99 31.05. 20:00
Bohem.1905-Teplice 90099 1.93 2.05 2.20 2.43 27.05. 19:00
Olomouc-Pribram 90148 1.64 1.73 1.83 1.99 30.05. 15:00
Liberec-Slovacko 90145 2.20 2.34 2.53 2.83 30.05. 17:00
V.Plzen-M.Boleslav 90147 1.45 1.51 1.59 1.71 30.05. 19:00
Slavia Praga-Jablonec 90149 1.52 1.59 1.67 1.81 30.05. 21:00
Teplice-Opava 90146 1.68 1.78 1.89 2.06 31.05. 15:00
Karvina-Sparta Praga 90144 1.73 1.82 1.94 2.11 31.05. 19:00
Daegu-Sangju 90173 2.05 2.18 2.34 2.59 29.05. 13:30
Gangwon-Jeonbuk 90077 1.85 1.96 2.09 2.29 30.05. 10:30
Gwangju-Ulsan 90092 1.70 1.80 1.91 2.08 30.05. 13:00
Seoul-Seongnam 90127 1.95 2.07 2.22 2.45 31.05. 10:30
Incheon-Pohang 90164 1.94 2.05 2.20 2.43 31.05. 13:00
Hajduk Split-Inter Z. 90005 1.18 1.23 1.29 1.36 05.06. 21:00
NK Varaždin-Dinamo Z. 90012 1.27 1.32 1.38 1.47 06.06. 22:05
Istra 1961-NK Rijeka 90013 1.75 1.84 1.96 2.14 07.06. 19:55
NK Rijeka-Osijek 90143 2.08 2.21 2.38 2.64 31.05. 21:00
AGF Aarhus-Randers 90100 2.27 2.42 2.63 2.94 28.05. 20:00
Silkeborg-Nordsjaelland 90101 1.65 1.73 1.83 1.99 29.05. 20:00
Esbjerg-Aalborg 90102 2.00 2.12 2.28 2.52 31.05. 19:00
Randers-Hobro 90103 1.73 1.82 1.94 2.11 01.06. 15:00
Midtjylland-Horsens 90104 1.19 1.24 1.30 1.37 01.06. 17:00
Lyngby-FC Copenhaga 90105 1.68 1.78 1.89 2.06 01.06. 19:00
AGF Aarhus-Odense 90107 2.05 2.18 2.34 2.59 01.06. 21:00
Brondby-Sonderjyske 90108 1.73 1.82 1.94 2.11 02.06. 20:00
NSI Runavik-Fuglafjordur 90219 1.17 1.22 1.27 1.34 27.05. 21:00
TB Tvoroyri-B36 Torshavn 90206 1.18 1.23 1.29 1.36 27.05. 21:00
HB Torshavn-Vikingur Gota 90221 1.58 1.66 1.75 1.89 28.05. 19:00
KI Klaksvik-EB Streymur 90229 1.08 1.11 1.16 1.22 28.05. 21:00
Skala IF-AB Argir 90228 1.85 1.96 2.09 2.29 28.05. 21:00
Mac.Tel Aviv-Hap.Haifa 90128 1.30 1.35 1.42 1.51 30.05. 20:00
Beitar Jerus.-Hap.Beer Sheva 90129 2.30 2.46 2.67 3.00 30.05. 20:15
Mac.Haifa-Hap.Tel Aviv 90130 1.50 1.57 1.65 1.78 30.05. 21:00
Bnei Yehuda-Hap.Kfar Saba 90151 2.05 2.18 2.34 2.59 01.06. 20:15
FC Ashdod-Hap.Raanana 90152 2.00 2.12 2.28 2.52 02.06. 19:45
Mac.Netanya-Kiryat Shmona 90153 2.15 2.28 2.47 2.75 02.06. 20:00
Hap.Hadera-Nes Tziona 90155 1.92 2.03 2.17 2.40 03.06. 19:45
Aalesund-Molde 90119 1.83 1.94 2.07 2.27 16.06. 19:00
Odds BK-Sandefjord 90120 1.55 1.62 1.71 1.85 16.06. 19:00
Rosenborg-Kristiansund 90121 1.50 1.57 1.65 1.78 16.06. 19:00
Stabaek-Mjondalen 90122 2.05 2.18 2.34 2.59 16.06. 19:00
Sarpsborg 08-Valerenga 90124 2.30 2.46 2.67 3.00 16.06. 21:30
Slask W.-Rakow Cz. 90021 2.18 2.32 2.51 2.80 29.05. 19:00
Pogon S.-Zaglebie L. 90022 2.15 2.28 2.47 2.75 29.05. 21:30
P.Gliwice-Wisla K. 90023 1.95 2.07 2.22 2.45 30.05. 18:30
W.Plock-K.Kielce 90026 2.15 2.28 2.47 2.75 31.05. 13:30
Cracovia K.-Jagiellonia 90024 2.06 2.19 2.35 2.61 31.05. 16:00
L.Gdansk-Arka G. 90025 1.77 1.86 1.99 2.17 31.05. 18:30
K.Kielce-P.Gliwice 90176 2.30 2.46 2.67 3.00 05.06. 19:00
Jagiellonia-W.Plock 90002 1.85 1.96 2.09 2.29 06.06. 16:00
Rakow Cz.-LKS Lodz 90080 1.80 1.90 2.03 2.22 07.06. 13:30
Wisla K.-Legia V. 90175 2.00 2.12 2.28 2.52 07.06. 18:30
S.Mielec-Lech P. 90020 1.75 1.84 1.96 2.14 27.05. 21:10
P.Niepolomice-Ch.Chojnice 90157 2.15 2.28 2.47 2.75 02.06. 17:00
S.Olsztyn-Ch.Glogow 90159 2.15 2.28 2.47 2.75 02.06. 19:00
Ter.Nieciecza-W.Suwalki 90160 1.72 1.81 1.93 2.10 02.06. 21:00
Ol.Grudziadz-Podbeskidzie 90156 2.05 2.18 2.34 2.59 03.06. 21:40
R.Radom-O.Opole 90158 1.95 2.07 2.22 2.45 04.06. 19:10
Tychy-Z.Sosnowiec 90110 2.20 2.34 2.53 2.83 04.06. 21:40
Famalicao-FC Porto 90091 1.45 1.51 1.59 1.71 03.06. 23:15
Maritimo-Setubal 90095 2.20 2.34 2.53 2.83 04.06. 21:00
Benfica L.-Tondela 90097 1.17 1.22 1.27 1.34 04.06. 21:15
Santa Clara-Sp. Braga 90109 1.62 1.70 1.80 1.95 05.06. 22:00
Rio Ave-Ferreira 90111 1.62 1.70 1.80 1.95 07.06. 23:00
Vojvodina NS-Cukaricki S. 90032 1.73 1.82 1.94 2.11 29.05. 18:00
Rad Belgrad-Crvena Zvezda 90033 1.14 1.20 1.25 1.32 29.05. 20:30
R.Surdulica-Proleter NS 90031 2.20 2.34 2.53 2.83 30.05. 16:00
Partizan B.-M.Lucani 90030 1.16 1.21 1.26 1.33 30.05. 18:30
Backa Topola-Jav.Ivanjica 90027 1.30 1.35 1.42 1.51 31.05. 18:30
Zilina-Trnava 90082 2.15 2.28 2.47 2.75 13.06. 19:00
Kolos Kovalivka-Desna 90224 2.00 2.12 2.28 2.52 30.05. 17:00
Sahtior D.-Dinamo Kiev 90227 1.93 2.05 2.20 2.43 30.05. 17:00
Dnipro 1-Ol.Donetsk 90223 2.20 2.34 2.53 2.83 30.05. 17:00