Sport
Live
Loto
Games
Casino
Live casino
Bet Club
Virtuale
Promoții
Fortuna Jackpot
Termeni și condiții
De acord
Nu sunt de acord
Termeni și condiții
Ai uitat parola?
Conectare
Înregistrare
Conectare
Pagina iniţială
Mobile app
Forum
Rezultate
Știri
Exclusiv Fortuna
Livescore
Agenții
Hartă Agenții
Jocuri agenții
Cauți ceva? Fă click aici și începe căutarea!
Verificare bilet agenție
–
Verifică
Live Chat
Live Chat
Linkuri rapide
RADU DRĂGUȘIN
ROMÂNIA LIGA 1
ROMÂNIA LIGA 2
CUPA ROMÂNIEI
WTA MIAMI
ATP MIAMI
NBA
EUROLIGA (M)
LIGA CAMPIONILOR (M)
ERSTE LIGA
NATO
POLONIA MULTI
Ora
Tot
Până la 30 minute
Sub 1 oră
Până la 3 ore
Până la 6 ore
Astăzi
Mâine
Cote
Tot
Până la 1.30
Până la 1.50
Până la 2.00
Până la 5.00
Până la 10.00
Până la 25.00
1.01
1000
Citirea unei oferte…
Citire eşuată
Meciul Zilei
Fotbal
Tenis
Handbal
Baschet
Oferta Plus
Fotbal
Fotbal-EURO 2024
Tenis
Handbal
Hochei pe gheata
Volei
Floorball
Fotbal Speciale
Bayern M.-urmatorul antrenor permanent dupa T.Tuchel
Radu Dragusin
Barcelona-urmatorul antrenor permanent dupa Xavi
Slovacia 1
Anglia Premier League
Polonia 1
Liverpool-urmatorul antrenor permanent dupa J.Klopp
Top cluburi-Echipa nu va pierde niciun meci acasa in campionat
Top cluburi-Echipa nu pierde niciun meci in campionat
Fotbal
Amicale internationale
Liga Campionilor
Europa League
Europa Conference league
Romania 1
Romania Cupa
Romania 2
Anglia Premier League
Anglia Cupa FA
Franta Ligue 1
Franta Cupa
Germania Bundesliga
Germania Cupa
Italia Serie A
Italia Cupa
Spania La Liga
Spania Cupa
Liga Campionilor (F)
Liga Campionilor Africa
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Africa de Sud 1
Algeria Cupa
Anglia Championship
Anglia 3
Anglia 4
Anglia 5
Anglia 6 Nord
Anglia 6 Sud
Anglia Professional Development League (U21)
Anglia Premier League 2 (U21)
Anglia 1 (F)
Arabia Saudita 1
Arabia Saudita 2
Argentina Copa de la Liga Profesional
Argentina 2
Argentina-Primera C
Argentina 1 (F)
Australia 1
Australia Western
Australia South
Australia NSW
Australia 1 (F)
Austria 1
Austria 2
Austria Cupa
Austria 3-Centru
Austria 3-Est
Azerbaidjan 1
Bangladesh 1
Bahrain 2
Belarus 1
Belgia 1
Belgia Cupa
Belgia 2
Belgia 1 (F)
Belgia (U21)
Bolivia 1
Bosnia si Hert. 1
Brazilia 1
Brazilia-Paulista
Brazilia-Paraense
Brazilia-Amapaense
Brazilia-Amazonense
Brazilia Liga 1 (F)
Bulgaria 1
Bulgaria 2
Cehia 1
Cehia Cupa
Cehia 2
Cehia 3 CFL
Cehia 3 MSFL
Cehia-MSD-A
Cehia-MSD-B
Cehia-MSD-C
Cehia-MSD-D
Cehia-MSD-E
Cehia-MSD-F
Cehia U19
Chile 1
Chile 2
China 1
Cipru 1
Columbia 1
Coreea de Sud 1
Coreea de Sud 3
Croatia 1
Croatia 2
Croatia Cupa
Croatia 3
Danemarca Cupa
Danemarca 1
Danemarca 2
Danemarca 1 (F)
EAU 1
Ecuador 1
Ecuador 2
Egipt 1
Elvetia 1
Elvetia 2
Elvetia 3
Estonia 1
Etiopia 1
Franta 2
Franta 3
Franta 1 (F)
Germania 2
Germania 3
Germania 4 V
Germania 4 NE
Germania 4 N
Germania 4 SV
Germania 4 B
Grecia 1
Grecia 2
Guatemala 1
India-Super League
Indonezia 1
Iordania 1
Irlanda 1
Irlanda 2
Irlanda de Nord 1
Irlanda de Nord Cupa
Israel 1
Israel 2
Israel 1 (F)
Italia 2
Italia 3 A
Italia 3 B
Italia 3 C
Italia-Primavera 2 (U19)
Italia 1 (F)
Japonia 1
Japonia 2
Japonia 1 (F)
Kuweit 1
Letonia 1
Liban 1
Lituania 1
Maroc Cupa
Mexic 1
Mexic 2
Mexic 1 (F)
Mexic (U23)
Norvegia 1
Olanda 1
Olanda Cupa
Olanda 2
Paraguay 1
Peru 1
Polonia 1
Polonia Cupa
Polonia 2
Polonia 3
Polonia 4-gr.I
Polonia 4-gr.II
Polonia 4-gr.III
Polonia 4-gr.IV
Polonia 5 - Gr. Podlaska
Polonia 5 - Gr. Lodzka
Portugalia 1
Portugalia Cupa
Portugalia 2
Portugalia 3
Portugalia 4
Portugalia (U23)
Qatar 1
Rusia 1
Rusia Cupa
Rusia 2
Scotia 1
Scotia 2
Scotia 3
Scotia 4
Senegal 1
Serbia 1
Serbia 2
Slovacia 1
Slovacia Cupa
Slovacia 2
Slovacia 3-est
Slovacia 3-Vest
Slovenia 1
Slovenia 2
Spania 2
Spania 3
Spania 4
Spania La Liga (F)
SUA MLS
SUA-MLS Next Pro
SUA-USL League One
NWSL (F)
Suedia 1
Suedia 2
Suedia 3 Sud
Suedia 3 Nord
Tara Galilor 1
Tara Galilor 2 Sud
Tara Galilor 2 Nord
Thailanda 1
Turcia 1
Ucraina 1
Ucraina 2
Uganda 1
Ungaria 1
Ungaria 2
Uruguay 1
Venezuela 1
Zimbabwe 1
Liga Campionilor-clasare finala
Liga Campionilor-golgheter
Europa league-clasare finala
Europa Conference league-clasare finala
Romania 1-clasare finala
Romania 1-duel clasare
Romania 1-retrogradeaza direct
Romania Cupa-castigator
Romania 2-clasare finala
Romania 2-duel clasare
Anglia Premier League-clasare finala
Anglia Premier League-clasare duel
Anglia Premier League-ordine exacta
Anglia Premier League-golgheter
Anglia Cupa FA-castigator
Bulgaria 1-castigator
Cehia 1-clasare finala
Cehia 1-golgheter
Cehia 2-castigator
Croatia 1-clasare finala
Croatia 1-golgheter
Franta-clasare finala
Franta-clasare duel
Germania Bundesliga-clasare finala
Germania Bundesliga-clasare duel
Grecia 1-castigator
Italia Serie A-clasare finala
Italia Serie A-clasare duel
Polonia 1-clasare finala
Polonia 1-clasare duel
Polonia Cupa-castigator
Portugalia 1-castigator
Slovacia 1-clasare finala
Slovacia 1-clasare duel
Slovacia Cupa-clasare finala
Spania La Liga-clasare finala
Spania La Liga-golgheter
Turcia 1-castigator
Fotbal-EURO 2024
Meciuri
Clasare
Grupa A clasare
Grupa B clasare
Grupa C clasare
Grupa D clasare
Grupa E clasare
Grupa F clasare
Tenis
F-WTA Miami, simplu
F-WTA Antalya, simplu
F-WTA Miami, simplu-clasare finala
F-WTA San Luis Potosi, simplu
M-ATP Miami, simplu
M-ATP Miami, simplu-clasare finala
M-ATP Chall. Girona, simplu
M-ATP Chall. Napoli, simplu
M-ATP Chall. San Luis Potosi, simplu
M-ATP Chall. Sao Leopoldo, simplu
F-WTA Antalya, dublu
F-WTA Miami, dublu
F-WTA San Luis Potosi, dublu
M-ATP Miami, dublu
M-ATP Chall. Napoli, dublu
M-ATP Chall. San Luis Potosi, dublu
M-ATP Chall. Sao Leopoldo, dublu
F-ITF Antalya, simplu
F-ITF Croissy-Beaubourg, simplu
F-ITF Kofu, simplu
F-ITF Monastir, simplu
F-ITF Santa Margherita di Pula, simplu
F-ITF Sao Paulo, simplu
F-ITF Sharm El Sheikh, simplu
M-ITF Antalya, simplu
M-ITF Bragado, simplu
M-ITF Monastir, simplu
M-ITF Saint Dizier, simplu
M-ITF Sharm El Sheikh, simplu
M-ITF Tsukuba, simplu
F-ITF Croissy-Beaubourg, dublu
F-ITF Kofu, dublu
F-ITF Murska Sobota, dublu
F-ITF Santa Margherita di Pula, dublu
F-ITF Sao Paulo, dublu
M-ITF Antalya, dublu
M-ITF Bragado, dublu
M-ITF Heraklion, dublu
M-ITF Saint Dizier, dublu
M-ITF Santa Margherita di Pula, dublu
M-ITF Tarragona, dublu
M-ITF Tsukuba, dublu
F-Roland Garros, simplu - clasare finala
M-Roland Garros, simplu - clasare finala
Tenis Speciale
Rybakina E.-Azarenka V.
Zverev A.-Marozsan F.
Total titluri de grandslam la simplu
Baschet
NBA
Euroliga (M)
Eurocup (M)
Romania 1 (M)
Romania 1 (M) Castigator
Romania 1 (F)
Liga ABA
Liga Estonia/Letonia
Argentina 1 (M)
Australia 2 (M)-Centru
Australia 2 (F)-Centru
Austria 1 (M)
BNXT League
Brazilia 1 (M)
Brazilia 1 (F)
Cehia 1 (M)
Cehia 1 (F)
China 1 (M)
China 1 (F)
Coreea de Sud 1 (M)
Croatia 1 (M)
Danemarca 1 (M)
Elvetia 1 (M)
Finlanda 1 (M)
Finlanda 1 (F)
Franta 1 (M)
Franta 2 (M)
Germania 1 (M)
Grecia 1 (M)
Islanda 1 (M)
Italia 1 (M)
Italia 1 (M)-castigator
Italia 2 (M)
Japonia 2 (M)
Lituania 1 (M)
Marea Britanie 1 (M)
Polonia 1 (M)
Slovacia 1 (M)
Spania 2 (M)
Spania 1 (F)
Turcia 1 (M)
Turcia 2 (M)
Turcia 3 (M)
Turcia 1 (F)
NCAA
NCAA (F)
NCAA-National Invitation Tournament
NCAA-National Invitation Tournament (F)
NBA Castigator
NBA-clutch player of the year
NBA-sixth man of the year
NBA-Antrenorul anului
NBA-jucatorul defensiv al anului
NBA-cel mai imbunatatit jucator al anului
NBA-MVP sezonul regulat
NBA-Divizia Nord-Vest-sezonul regulat-castigator
NBA-Divizia Pacific-sezonul regulat-castigator
NBA-Divizia Sud-Est-sezonul regulat-castigator
NBA-Divizia Sud-Vest-sezonul regulat-castigator
Euroliga-(M) Castigator
Liga Campionilor (M)-castigator
Eurocup (M) - Castigator
Spania 1 (M)-castigator
Grecia 1 (M)-castigator
Germania 1 (M)-castigator
Turcia 1 (M)-castigator
Franta 1 (M)-castigator
Handbal
Romania 1 (M)
Romania 1 (F)
Liga Campionilor (M)
Liga Campionilor (M)-cine se califica
Liga Campionilor (F)
Liga Campionilor (F)-cine se califica
Liga Europeana (M)
Liga Europeana (M)-cine se califica
Liga Europeana (F)
Liga Europeana (F)-cine se califica
Cupa Europeana (M)
Cupa Europeana (M)-cine se califica
Cupa Europeana (F)
Cupa Europeana (F)-cine se califica
Germania 1 (M)
Germania 2 (M)
Germania Cupa (M)
Germania Cupa (M)-cine se califica
Austria 1 (M)
Cehia 1 (M)
Coreea de Sud 1 (M)
Coreea de Sud 1 (F)
Danemarca 1 (M)
Danemarca 1 (F)
Elvetia 1 (M)
Franta 1 (M)
Franta 2 (M)
Israel 1 (M)
MOL liga (F)
Polonia 1 (M)
Polonia 1 (F)
Polonia 2-Central League (M)
Spania 1 (M)
Suedia 1 (M)
Ungaria 1 (F)
Liga Campionilor (F)-clasare finala
Liga Europeana (M)-clasare finala
Liga Europeana (F)-clasare finala
Cupa Europeana (M)-clasare finala
Cupa Europeana (F)-clasare finala
Germania 1 (M)-clasare finala
Germania Cupa (M)-Castigator
Cehia 1 (M)-castigator
Polonia 1 (M)-castigator
Hochei pe gheata
NHL
KHL
KHL-cine se califica
Erste Liga
Erste Liga-cine se califica
Erste Liga-play off-clasare
Liga Alpilor-cine se califica
ECHL
Austria 1
Austria 1-cine se califica
Belarus 1
Cehia 1
Cehia 2
Cehia 2-cine se califica
Danemarca 1
Danemarca 1-cine se califica
Elvetia 1
Finlanda 1
Finlanda 1-cine se califica
Finlanda 2
Finlanda 2-cine se califica
Franta
Franta-cine se califica
Germania 1
Germania 1-cine se califica
Germania 2
Letonia 1
Marea Britanie 1
Norvegia 1
Norvegia 1-cine se califica
Polonia 1
Slovacia 1
Slovacia 1-cine se califica
Slovacia 2
Slovacia 2-play off-clasare
Suedia 1
Suedia 1-cine se califica
Suedia 2
Suedia 2-cine se califica
Suedia 3
Ucraina 1
Liga Alpilor
AHL
OHL
VHL
MHL
NMHL
Dream League-amatori (3x10 min)
Liga Universitara
NCAA
NHL-Stanley Cup-castigator
NHL-se califica in play off
NHL-sezon regulat-clasare
NHL-Div. Pacifica-sezonul regulat-castigator
NHL-Div. Metropolitana-sezonul regulat-castigator
NHL-Divizia Centrala-sezonul regulat-castigator
NHL-Div. Atlantica-sezonul regulat-castigator
CM-feminin-div.3 - gr.B
Austria 1-play off-clasare
Cehia 1-play off-clasare
Cehia 2 play off-clasare
Danemarca 1-play off-clasare
Elvetia 1-play off-clasare
Finlanda 1-play off-clasare
Germania 1-play off-clasare
Norvegia 1-play off-clasare
Polonia 1-play off-duel
Polonia 1-seria finala
Slovacia 1-play off-clasare
Suedia 1-play off-clasare
Hochei pe gheata-CM 2024
Clasare
Meciuri
Hochei Speciale
Calder Memorial Trophy
Hart Memorial Trophy
James Norris Memorial Trophy
NHL-sezon regulat
Vezina Trophy
Volei
Romania 1 (M)-clasare
Argentina 1 (M)
Belgia 1 (M)
Brazilia 1 (F)
Bulgaria 1 (M)
Cehia 1 (M)
Cehia 1 (F)
Coreea de Sud 1 (M)
Finlanda 1 (M)
Finlanda 1 (F)
Germania 1 (F)
Grecia 1 (M)
Grecia Cupa
Italia 1 (M)
Italia 2 (M)
Italia 2 (F)
Polonia 1 (M)
Olanda 1 (F)
Polonia 1 (F)
Rusia 1 (F)
Slovacia 1 (M)
Slovacia 1 (F)
Turcia 1 (F)
Liga Campionilor (M)-clasare
Liga Campionilor (F)-clasare
Cehia 1 (M)-castigator
Cehia 1 (M)-castigatorul seriei
Cehia 1 (F)-castigator
Cehia 1 (F)-castigatorul seriei
Italia 1 (M)-castigator
Polonia 1 (M)-clasare
Polonia 1 (F)-castigatorul seriei
Arte martiale
DFS
UFC
UFC Fight Night
RFA
KSW
Oktagon MMA
Oktagon MMA - gamechanger
PFL
PML
Badminton
M-Spania Masters, simplu
M-Spania Masters, dublu
F-Spania Masters, simplu
F-Spania Masters, dublu
Mixt-Spania Masters, dublu
Baseball
MLB
NCAA
Coreea de Sud
Japonia
MLB-clasare finala
MLB-Liga Americana-centru-castigator
MLB-Liga Americana-est-castigator
MLB-Liga Americana-vest-castigator
MLB-Liga Nationala-centru-castigator
MLB-Liga Nationala-est-castigator
MLB-Liga Nationala-Vest-castigator
Box
Box
Paul vs. Tyson
Canotaj
The Boat Race-Londra (F)
The Boat Race-Londra (M)
Ciclism
Giro d Italia: clasare finala
Tour de France: clasare finala
Crichet
India - Premier League
Meciuri amicale (F) - Twenty20
Africa de Sud - T20 Challenge
Curse de cai
Meydan-cursa 4
Meydan-cursa 7
Meydan-cursa 9
Meydan-cursa 8
Darts
Premier League
Premier League-castigatorul zilei
Premier League-castigator
Modus Online Live League
Duel
Fotbal
Hochei
Baschet
Handbal
Divertisment
Eurovision-clasare finala
Esport Counter Strike
PGL Major Copenhagen
PGL Major Copenhagen - castigator
ESL Challenger League
ESL Impact
European Pro League
E-sport DOTA2
Elite League
PGL Wallachia America
E-sport LOL
LEC
LCS NA
LCK
Arabian League
Balkan League
CBLOL
CBLOL Academy
Elite Series
Hitpoint Masters
LCK Challengers
LDL
LFL
LLA
LPLOL
NACL
PCS
PG Nationals
Prime League
TCL
E-sport Valorant
VCL. Latin America North
VCL. EU North
VCL. North America
VCL. Brasil
VCL. DACH
VCL. Indonesia
VCL. Italy
VCL. Malaysia+Singapore
VCL. Turkey
E-sport Rainbow Six
South Korea League
Brazil League
LATAM League
European League
North American League
E-sport alte
Rocket League RLCS
Financiare
Curs Bitcoin (BTC)
Floorball
Finlanda 1 (F)
Letonia 1
Cehia 1
Elvetia 1
Elvetia 1 (F)
Extraliga-feminin
Slovacia 1
Suedia 1
Suedia 2
Suedia 1 (F)
Formula 1
Clasamentul pilotilor 2024-clasare finala
Campionatul Constructorilor 2024-clasare finala
Clasamentul pilotilor 2024-duel
Campionatul Constructorilor 2024-duel
Special 2024
Clasamentul pilotilor 2024-Numar de victorii
MP Japonia-clasare finala
Fotbal american
NFL-castigator
CFL-castigator
UFL
UFL-castigator
Fotbal australian
AFL (M)
Fotbal de sala
Romania Cupa
Romania Cupa-castigator
Brazilia 1
Cehia 1
Croatia 1
Italia 1
Polonia 1
Rusia 1
Slovacia 1
Polonia 1-castigator
Polonia 1-clasare duel
Fotbal pe plaja
Turneu Salvador
Golf
Houston Open-duel-prima runda
Polo pe apa
Romania 1
Italia 1
Ungaria 1
Regional Premier League
Liga Campionilor (M)-castigator
Politica
Urmatorul Secretar General al NATO
Primaria Bucuresti - Candidatul castigator 2024
SUA-Alegeri Prezidentiale 2024
SUA-Alegeri Prezidentiale 2024-partidul castigatorului
Rugby
Romania Cupa
RU - Welsh Premiership
RU - Pro D2
RL - NRL
RL - Super League
RU - Anglia-Premiership
RU - Franta-Top 14
RU - United Rugby Championship
RU - Super Rugby
Sah
Turneul Candidatilor-castigator turneu
Grenke Chess Classic
Snooker
Tour Championship
Tour Championship-clasare finala
Speedway
Extraliga Polonia-castigator
Extraliga Polonia-duel clasare
Premiership League-castigator
Premiership League
Premiership Anglia-duel
CM clasare finala
Sporturi cu motor
Moto2 Campionatul Mondial 2024-clasare finala
Moto2 Campionatul Mondial 2024-duel
Moto3 Campionatul Mondial 2024-clasare finala
Moto3 Campionatul Mondial 2024-duel
MotoGP Campionatul Mondial 2024-clasare finala
MotoGP Campionatul Mondial 2024-duel
Squash
London Classic (M)
London Classic (F)
Tenis de masa
M-WTT Champions Incheon, simplu
F-WTT Champions Incheon, simplu
Czech Liga Pro (M)
M-WTT Feeder Otocec, simplu
Challenger Series (M)
TT Cup (M)
Fotbal-CM 2026
Clasare
Linkuri utile
FAQ
Joc Responsabil
Agenții
Arată cod meci
Ascunde evenimentele LIVE
Tot
Astăzi (28.3.)
Mâine (29.3.)
sâmbătă (30.3.)
duminică (31.3.)
luni (1.4.)
marți (2.4.)
miercuri (3.4.)
Volei
Descărcare filtrată a ofertei de tarife
Descărcarea altor articole a eşuat
Volei
Slovacia 1 (M)
Slovacia 1 (M)
Tip pariu
Tot
Meci
Primul set
Scor corect
Primul set/final
Handicap seturi
Numar seturi
Mai mult
Mai puţin
Meci
Pariaza pe cine va castiga meciul.
1
2
mai multe
data
Presov - Komarno
2402
semifinala / rezultatul seriei 1:2
Statistici pentru un meci
Presov - Komarno
2.05
1.67
+4
28.03. 19:00
Nitra - Svidnik
3377
pentru 5. loc / rezultatul seriei 0:1
Statistici pentru un meci
Nitra - Svidnik
6.60
1.07
+1
28.03. 20:00
Asociat:
Volei
Citire următoarea ofertă de preţ
Descărcarea altor articole a eşuat