Ora
Cote
1.01
1000
Mai mult
Mai puţin
Castigator 1 2 mai multe data
Bahnik J. - Kohout M. 7000 pyramid sub 80kg
1.92 1.77 +1 30.05. 21:00
Klauda J. - Holota V. 7002 pyramid sub 90kg
1.23 3.65 +1 30.05. 21:00
Hron T. - Mane M. 7013 pyramid sub 100kg
1.10 5.27 +1 30.05. 21:00
Skvor D. - Gottvald J. 7014 pyramid sub 100kg
1.55 2.26 +1 30.05. 21:00
Ruzicka T. - Guba Š. 7032 pyramid sub 70kg
1.06 6.97 +1 30.05. 21:00
Brichta L. - Kozubovsky M. 7037 pyramid sub 80kg
1.34 2.94 +1 30.05. 21:00
Penaz M. - Dvořáček A. 7078 pyramid sub 90kg
1.04 8.00 +1 30.05. 21:00
Lesak L. - Pajtaš J. 7083 pyramid sub 70kg
1.08 6.21 +1 30.05. 21:00
Pudilova L. - Bleda T. 7130
1.11 5.37 +1 30.05. 21:00
Sormova M. - Dvorakova T. 7131
1.37 2.80 +1 30.05. 21:00
Cepo V. - Tlkanec E. 7030 pyramid sub 90kg
1.70 2.01 +1 06.06. 21:00
Kristofic S. - Elias L. 7077 pyramid sub 90kg
1.22 3.74 +1 06.06. 21:00
Novak M. - Krivak N. 7079 pyramid sub 70kg
1.35 2.89 +1 06.06. 21:00
Paradeiser R. - Farkas D. 7081 pyramid sub 80kg
1.12 5.15 +1 06.06. 21:00
Tripsansky D. - Zatorsky M. 7082 pyramid sub 70kg
1.66 2.06 +1 06.06. 21:00
Tutura J. - Cibinski K. 7085 pyramid sub 80kg
1.65 2.08 +1 06.06. 21:00
Clasare finala Castigator 1-2 data
Pudilova L. 140229
1.75 1.35 30.05. 20:00
Krajčovič L. 140236
9.00 2.40 30.05. 20:00
Sormova M. 140237
5.50 2.70 30.05. 20:00
Szabova L. 140238
4.50 1.50 30.05. 20:00
Bleda T. 140239
15.00 8.00 30.05. 20:00
Gondasova A. 140269
20.00 7.00 30.05. 20:00
Dvorakova T. 140270
20.00 12.00 30.05. 20:00
Marcisova P. 140273
36.00 17.00 30.05. 20:00
Clasare finala Castigator 1-2 data
Gottvald J. 130558
7.00 4.50 30.05. 19:00
Hron T. 130590
2.50 1.65 30.05. 19:00
Skvor D. 130591
3.20 2.20 30.05. 19:00
Mane M. 130592
10.00 5.00 30.05. 19:00
Langer P. 130593
5.50 1.70 30.05. 19:00
Torok G. 130594
26.00 7.50 30.05. 19:00
Michalek S. 130595
20.00 6.00 30.05. 19:00
Bartos J. 130596
14.00 2.40 30.05. 19:00
Clasare finala Castigator 1-2 data
Dvořáček A. 130452 2020
45.00 0.00 30.05. 21:00
Holota V. 130457 2020
13.00 0.00 30.05. 21:00
Klauda J. 130567 2020
6.50 0.00 30.05. 21:00
Penaz M. 130569 2020
1.65 0.00 30.05. 21:00
Clasare finala 1-2 data
Kristofic S. 130573 2020
0.00 30.05. 21:00
Clasare finala Castigator 1-2 data
Cepo V. 130585 2020
9.00 0.00 30.05. 21:00
Tlkanec E. 130587 2020
12.00 0.00 30.05. 21:00
Clasare finala 1-2 data
Elias L. 130588 2020
0.00 30.05. 21:00
Clasare finala Castigator 1-2 data
Bahnik J. 130453 2020
7.00 0.00 30.05. 21:00
Brichta L. 130454 2020
3.75 0.00 30.05. 21:00
Kozubovsky M. 130458 2020
10.00 0.00 30.05. 21:00
Kohout M. 130460 2020
8.50 0.00 30.05. 21:00
Paradeiser R. 130532 2020
2.90 0.00 30.05. 21:00
Farkas D. 130533 2020
30.00 0.00 30.05. 21:00
Tutura J. 130536 2020
12.00 0.00 30.05. 21:00
Cibinski K. 130539 2020
13.00 0.00 30.05. 21:00
Clasare finala Castigator 1-2 data
Guba Š. 130349 2020
32.00 0.00 30.05. 21:00
Pajtaš J. 130350 2020
32.00 0.00 30.05. 21:00
Lesak L. 130450 2020
4.00 0.00 30.05. 21:00
Ruzicka T. 130456 2020
2.00 0.00 30.05. 21:00
Zatorsky M. 130578 2020
9.00 0.00 30.05. 21:00
Tripsansky D. 130579 2020
6.50 0.00 30.05. 21:00
Novak M. 130580 2020
10.00 0.00 30.05. 21:00
Krivak N. 130582 2020
28.00 0.00 30.05. 21:00
Mai mult
Mai puţin
Mai mult
Mai puţin
Mai mult
Mai puţin
Mai mult
Mai puţin
Castigator 1 2 mai multe data
Hamed R. - Carrillo F. 7026 Titan FC 60
1.08 6.45 +1 29.05. 23:00
Sabatello D. - Ramos R. 7050 Titan FC 60
1.22 3.83 +1 29.05. 23:00
St. Louis K. - Lilly M. 7052 Titan FC 60
4.04 1.20 +1 29.05. 23:00
Guerriero S. - Gonzalez D. 7053 Titan FC 60
1.25 3.56 +1 29.05. 23:00