Arte martiale Bellator
Tip pariu
Mai mult
Mai puţin
Castigator Pariaza pe castigatorul meciului. Pariul o sa fie anulat in caz de egal. | 1 | 2 | mai multe | data |
---|---|---|---|---|
Anderson C. - Moore K.
|
1.25 | 3.48 | +1 | 22.03. 19:00 |
Freire P. - Kennedy J.
|
1.63 | 2.11 | +1 | 22.03. 19:00 |
Edwards F. - Jeffery A.
|
1.88 | 1.80 | +1 | 22.03. 19:00 |
Wilde T. - Sousa M.
|
1.75 | 1.94 | +1 | 22.03. 19:00 |
Gallagher J. - Higo L.
|
1.84 | 1.84 | +1 | 22.03. 19:00 |
Musayev T. - Davis A.
|
1.37 | 2.80 | +1 | 22.03. 19:00 |
Clarke C. - Mafi D.
|
1.10 | 5.62 | +1 | 22.03. 19:00 |
Kelly Nathan - Ruhil V.S.
|
1.10 | 5.62 | +1 | 22.03. 19:00 |
Bably A. - Pinson I.
|
1.53 | 2.31 | +1 | 22.03. 19:00 |
Hill S. - Newman J.
|
3.34 | 1.27 | +1 | 22.03. 19:00 |
Trainer L. - Neal G.
|
2.31 | 1.53 | +1 | 22.03. 19:00 |
Kelly Nate - Elliott J.
|
1.18 | 4.18 | +1 | 22.03. 19:00 |
Arte martiale UFC
In BetBuilder 0.5 inseamna exact jumatatea rundei mentionate (02:30, 7:30, 12:30, 17:30, 22:30)
Tip pariu
Tot
Castigator
Meci: va fi egal
Meciul se termina in runda 1
Meciul se termina in runda 2
Meciul se termina in runda 3
Numar runde incepute sub/peste
meciul se termina prin decizie sau decizie tehnica
Meciul se termina prin K.O./T.K.O sau descalificare
Meciul se termina prin predare
Primul luptator castiga prin K.O./T.K.O./descalificare sau capitulare
Al doilea luptator castiga prin K.O./T.K.O./descalificare sau capitulare
Meciul se termina in 60 de sec. de la startul rundei 1
Primul luptator castiga meciul la puncte sau prin decizia tehnica
Al doilea luptator castiga meciul la puncte sau prin decizia tehnica
Primul luptator castiga prin K.O./T.K.O sau descalificare
Al doilea luptator castiga prin K.O./T.K.O sau descalificare
Primul luptator castiga meciul prin predare
Al doilea luptator castiga meciul prin predare
Primul luptator castiga meciul in runda 1
Primul luptator castiga meciul in runda 2
Primul luptator castiga meciul in runda 3
Al doilea luptator castiga meciul in runda 1
Al doilea luptator castiga meciul in runda 2
Al doilea luptator castiga meciul in runda 3
Primul luptator castiga meciul in prima sau a doua runda
Al doilea luptator castiga meciul in prima sau a doua runda
Mai mult
Mai puţin
Castigator Pariaza pe castigatorul meciului. Pariul o sa fie anulat in caz de egal. | 1 | 2 | mai multe | data |
---|---|---|---|---|
Prochazka J. - Rakic A.
|
1.85 | 1.95 | +25 | 14.04. 05:00 |
Nickal B. - Brundage C.
|
1.05 | 8.14 | +1 | 14.04. 05:00 |
Sterling A. - Kattar C.
|
1.75 | 1.98 | +1 | 14.04. 05:00 |
Weili Z. - Xiaonan Y.
|
1.25 | 3.63 | +1 | 14.04. 05:00 |
Figueiredo D. - Garbrandt C.
|
1.23 | 3.81 | +1 | 14.04. 05:00 |
Holm H. - Harrison K.
|
4.13 | 1.20 | +1 | 14.04. 05:00 |
Green B. - Miller J.
|
1.48 | 2.50 | +1 | 14.04. 05:00 |
Oliveira Ch. - Tsarukyan A.
|
2.40 | 1.52 | +1 | 14.04. 05:00 |
Pereira A. - Hill J.
|
1.65 | 2.13 | +1 | 14.04. 05:00 |
Gaethje J. - Holloway M.
|
1.38 | 2.85 | +1 | 14.04. 05:00 |
Arte martiale UFC Fight Night
In BetBuilder 0.5 inseamna exact jumatatea rundei mentionate (02:30, 7:30, 12:30, 17:30, 22:30)
Tip pariu
Mai mult
Mai puţin
Castigator Pariaza pe castigatorul meciului. Pariul o sa fie anulat in caz de egal. | 1 | 2 | mai multe | data |
---|---|---|---|---|
Rendon M. - Zheleznyakova D.
|
2.40 | 1.52 | +1 | 24.03. 00:59 |
Holobaugh K. - Ogden T.
|
2.15 | 1.64 | +1 | 24.03. 00:59 |
Ramos R. - Erosa J.
|
1.60 | 2.22 | +1 | 24.03. 00:59 |
Johns M. - Gibson C.
|
1.70 | 2.05 | +1 | 24.03. 00:59 |
Errens J. - Nguyen S.
|
2.50 | 1.48 | +1 | 24.03. 00:59 |
Severino I. - Lima A.
|
2.35 | 1.54 | +1 | 24.03. 00:59 |
Usman M. - Parkin M.
|
2.10 | 1.67 | +1 | 24.03. 00:59 |
Williams K. - Tafa Justin
|
1.47 | 2.53 | +1 | 24.03. 04:00 |
Shahbazyan E. - Dobson AJ
|
1.48 | 2.50 | +1 | 24.03. 04:00 |
Talbott P. - Saaiman C.
|
1.65 | 2.13 | +1 | 24.03. 04:00 |
Quarantillo B. - Zalal Y.
|
1.60 | 2.22 | +1 | 24.03. 04:00 |
Padilla F. - Pajuelo L.
|
1.57 | 2.28 | +1 | 24.03. 04:00 |
Ribas A. - Namajunas R.
|
2.65 | 1.48 | +1 | 24.03. 05:30 |
Blanchfield E. - Fiorot M.
|
1.67 | 2.10 | +1 | 31.03. 00:59 |
Weidman Ch. - Silva B. (1989)
|
3.09 | 1.33 | +1 | 31.03. 00:59 |
Aslan I. - Turkalj A.
|
1.77 | 1.96 | +1 | 31.03. 00:59 |
Pacheco A. - Loughran C.
|
3.27 | 1.30 | +1 | 31.03. 00:59 |
Njokuani Ch. - McKee R.
|
1.40 | 2.77 | +1 | 31.03. 00:59 |
Luque V. - Buckley J.
|
1.65 | 2.13 | +1 | 31.03. 00:59 |
Ruziboev N. - Dumas S.
|
1.28 | 3.40 | +1 | 31.03. 00:59 |
Algeo B. - Nelson K.
|
1.50 | 2.45 | +1 | 31.03. 00:59 |
Landwehr N. - Emmers J.
|
2.45 | 1.50 | +1 | 31.03. 00:59 |
Jandiroba V. - Godinez L.
|
2.40 | 1.52 | +1 | 31.03. 00:59 |
Arce J. - Burns H.
|
1.17 | 4.53 | +1 | 31.03. 00:59 |
Buzukja D. - Matthews C.
|
1.73 | 2.01 | +1 | 31.03. 00:59 |
Dudakova V. - Gatto M.
|
2.17 | 1.63 | +1 | 31.03. 00:59 |
Petroski A. - Malkoun J.
|
2.56 | 1.46 | +1 | 31.03. 00:59 |
Walker V. - Brzeski L.
|
1.20 | 4.13 | +1 | 07.04. 00:59 |
Arte martiale KSW
Tip pariu
Tot
Castigator
Meci: va fi egal
Meciul se termina in runda 1
Meciul se termina in runda 2
Meciul se termina in runda 3
Meciul se termina in runda 4
Meciul se termina in runda 5
Numar runde incepute sub/peste
meciul se termina prin decizie sau decizie tehnica
Meciul se termina prin K.O./T.K.O sau descalificare
Meciul se termina prin predare
Primul luptator castiga prin K.O./T.K.O./descalificare sau capitulare
Al doilea luptator castiga prin K.O./T.K.O./descalificare sau capitulare
Meciul se termina in 60 de sec. de la startul rundei 1
Primul luptator castiga meciul la puncte sau prin decizia tehnica
Al doilea luptator castiga meciul la puncte sau prin decizia tehnica
Primul luptator castiga prin K.O./T.K.O sau descalificare
Al doilea luptator castiga prin K.O./T.K.O sau descalificare
Primul luptator castiga meciul prin predare
Al doilea luptator castiga meciul prin predare
Primul luptator castiga meciul in runda 1
Primul luptator castiga meciul in runda 2
Primul luptator castiga meciul in runda 3
Primul luptator castiga meciul in runda 4
Primul luptator castiga meciul in runda 5
Al doilea luptator castiga meciul in runda 1
Al doilea luptator castiga meciul in runda 2
Al doilea luptator castiga meciul in runda 3
Al doilea luptator castiga meciul in runda 4
Al doilea luptator castiga meciul in runda 5
Primul luptator castiga meciul in prima sau a doua runda
Al doilea luptator castiga meciul in prima sau a doua runda
Mai mult
Mai puţin
Castigator Pariaza pe castigatorul meciului. Pariul o sa fie anulat in caz de egal. | 1 | 2 | mai multe | data |
---|---|---|---|---|
Rajewski S. - Guih A.
|
1.50 | 2.45 | +1 | 06.04. 20:00 |
Martinek M. - Aounallah P.
|
1.62 | 2.18 | +1 | 06.04. 20:00 |
Zerhouni L. - Niakate B.
|
1.45 | 2.59 | +1 | 06.04. 21:00 |
Jembiev R. - Ndiaye E.H.
|
1.42 | 2.70 | +1 | 06.04. 22:00 |
Szczepaniak A. - Fleminas M.
|
1.36 | 2.94 | +1 | 07.04. 00:00 |
Ziolkowski M. - Varela W.
|
1.33 | 3.09 | +1 | 07.04. 00:30 |
Parnasse S. - Mircea V.
|
1.18 | 4.39 | +31 | 07.04. 00:59 |
Bartosinski A. - Grzebyk A.
|
1.28 | 3.40 | +1 | 12.05. 00:00 |
Szpilka A. - Wrzosek A.
|
3.27 | 1.30 | +1 | 12.05. 00:00 |
Ruchala R. - Kaczmarczyk P.
|
1.60 | 2.22 | +1 | 12.05. 00:30 |
Arte martiale Oktagon MMA
Tip pariu
Tot
Castigator
Meci: va fi egal
Meciul se termina in runda 1
Meciul se termina in runda 2
Meciul se termina in runda 3
Meciul se termina in runda 4
Meciul se termina in runda 5
Numar runde incepute sub/peste
meciul se termina prin decizie sau decizie tehnica
Meciul se termina prin K.O./T.K.O sau descalificare
Meciul se termina prin predare
Primul luptator castiga prin K.O./T.K.O./descalificare sau capitulare
Al doilea luptator castiga prin K.O./T.K.O./descalificare sau capitulare
Meciul se termina in 60 de sec. de la startul rundei 1
Primul luptator castiga meciul la puncte sau prin decizia tehnica
Al doilea luptator castiga meciul la puncte sau prin decizia tehnica
Primul luptator castiga prin K.O./T.K.O sau descalificare
Al doilea luptator castiga prin K.O./T.K.O sau descalificare
Primul luptator castiga meciul prin predare
Al doilea luptator castiga meciul prin predare
Primul luptator castiga meciul in runda 1
Primul luptator castiga meciul in runda 2
Primul luptator castiga meciul in runda 3
Primul luptator castiga meciul in runda 4
Primul luptator castiga meciul in runda 5
Al doilea luptator castiga meciul in runda 1
Al doilea luptator castiga meciul in runda 2
Al doilea luptator castiga meciul in runda 3
Al doilea luptator castiga meciul in runda 4
Al doilea luptator castiga meciul in runda 5
Primul luptator castiga meciul in prima sau a doua runda
Al doilea luptator castiga meciul in prima sau a doua runda
Mai mult
Mai puţin
Castigator Pariaza pe castigatorul meciului. Pariul o sa fie anulat in caz de egal. | 1 | 2 | mai multe | data |
---|---|---|---|---|
Austin J. - Wojcik K.
|
1.90 | 1.82 | +25 | 23.03. 19:00 |
Bahník J. - Najand W.
|
1.68 | 2.08 | +25 | 23.03. 19:20 |
Szabová L. - Gumienna R.
|
1.20 | 4.13 | +25 | 23.03. 19:40 |
Deiga-Scheck M. - Serbezis N.
|
2.45 | 1.50 | +25 | 23.03. 20:00 |
Montagnac J. - Heil S.
|
1.10 | 6.02 | +25 | 23.03. 20:20 |
Ryšavý K. - Topallaj A.
|
1.40 | 2.77 | +25 | 23.03. 20:40 |
Polívka Z. - Taburceanu I.
|
2.22 | 1.60 | +25 | 23.03. 21:00 |
Wolf R. - Herzberg S.
|
1.80 | 1.92 | +25 | 23.03. 21:30 |
Cordero J. - Schober D.
|
1.45 | 2.59 | +25 | 23.03. 22:00 |
Kertesz M. - Stolze N.
|
2.32 | 1.55 | +25 | 23.03. 22:30 |
Poppeck A. - Kimball J.
|
1.40 | 2.77 | +25 | 23.03. 23:00 |
Jungwirth Ch. - Pukač R.
|
1.45 | 2.59 | +31 | 23.03. 23:30 |
Frimpong D. - Mullen C.
|
1.86 | 1.86 | +1 | 20.04. 19:00 |
Handanagič M. - Dixon J.
|
1.45 | 2.59 | +1 | 20.04. 19:00 |
Kalašník A. - Etebar L.
|
1.35 | 2.99 | +1 | 20.04. 19:00 |
Škvor D. - Fleury W.
|
2.22 | 1.60 | +1 | 20.04. 19:00 |
Staines G. - Cigánik T.
|
1.33 | 3.09 | +1 | 20.04. 19:00 |
Wanliss A. - Siraj S.
|
1.86 | 1.86 | +1 | 20.04. 19:00 |
Stanton M. - Wojciechowski K.
|
1.50 | 2.45 | +1 | 20.04. 19:00 |
Morris M. - Álvarez A.
|
1.28 | 3.40 | +1 | 20.04. 19:00 |
Brajshori E. - Odunjo T.
|
1.50 | 2.45 | +1 | 04.05. 19:00 |
Moeil H. - Austin S.
|
1.75 | 1.98 | +1 | 04.05. 19:00 |
Sanikidze M. - Farbod Iran N.
|
1.30 | 3.27 | +1 | 04.05. 19:00 |
Eckerlin Ch. - Brož M.
|
1.60 | 2.22 | +1 | 04.05. 21:00 |
Keita L. - Sardari A.
|
1.11 | 5.73 | 04.05. 21:00 | |
Duque A. - Machaev M.
|
3.04 | 1.34 | 08.06. 19:00 | |
Silva L. - Gogoladze A.
|
1.86 | 1.86 | +1 | 08.06. 19:00 |
Vémola K. - Végh A.
|
1.90 | 1.90 | +1 | 08.06. 19:00 |
Kozma D. - Surdu I.
|
1.86 | 1.86 | +1 | 08.06. 19:00 |
Paradeiser R. - Torres D.
|
1.86 | 1.86 | 20.07. 19:00 |