1.01
1000
Linkuri utile
Tip pariu
Tot Meci Meci - sansa dubla Oferta plus: Meci Castigator (incl. Overtime si Penaltiuri) Victorie fara egal Prima perioada sau final Total goluri - in prima perioada sau in meci Primul gol Total goluri in meci Total goluri in meci (incl. prelungiri) Cel mai popular combo Rezultat final/total goluri Total goluri echipa Meci/total goluri echipa Handicap Castiga la 0 Ambele marcheaza Minim un gol se marcheaza in fiecare perioada Minim doua goluri se marcheaza in fiecare perioada Echipa marcheaza in toate perioadele Ambele marcheaza in toate perioadele Perioade castigate Echipa Cine castiga mai multe perioade? prima perioada/final 1.Perioada - Victorie fara egal 1.Perioada - marcheaza primul gol 1.Perioada total goluri 1.Perioada - Ambele echipe marcheaza 1.Perioada - Handicap prima perioada: scor corect A 2-a perioada 2.Perioada total goluri 2.Perioada - Ambele echipe marcheaza a 3-a perioada 3.Perioada total goluri 3.Perioada - Ambele echipe marcheaza Numar goluri Interval goluri in meci Scor corect Gol in interval 00:01-04:59 Gol in interval 00:01-08:59 Gol in interval 00:01-14:59 Echipa marcheaza in inferioritate Lovitura de penalitate Gol in superioritate Total goluri power play in meci Se marcheaza in poarta goala Un jucator marcheaza minim 2 goluri (include prelungiri) Se marcheaza tripla in meci (include prelungiri) Portarul inscrie un punct (inclusiv prelungiri) Jucatorul primei echipe sa inscrie un gol/punct (include prelungiri) Jucatorul echipei a doua sa inscrie un gol/punct (include prelungiri) Suturi pe poarta jucator (inclusiv prelungiri) Total suturi pe poarta Total suturi pe poarta echipa gazda Total suturi pe poarta echipa oaspete Fiecare echipa va ajunge in timpul regulamentar la (total suturi pe poarta) Mai multe suturi pe poarta 1.Perioada - 1x2 Total penalizari de 2 minute Total penalizari de 2 minute echipa gazda Total penalizari de 2 minute echipa oaspete Fiecare echipa va avea in timpul regulamentar (total penalizari de 2 min.) Mai multe penalizari de 2 minute
Mai mult
Mai puţin
Meci Pariaza pe rezultatul final al meciului in timpul regulamentar. 1 X 2 mai multe data
3.10 4.25 1.90 +81 17.04. 02:07
1.71 4.25 3.80 +82 17.04. 02:07
4.35 4.35 1.60 +81 17.04. 02:07
2.09 3.95 2.83 +81 17.04. 02:07
2.05 3.95 2.88 +81 17.04. 02:37
1.72 4.15 3.80 +82 17.04. 03:07
1.43 5.00 5.30 +81 17.04. 05:07
1.73 4.15 3.70 +81 17.04. 05:07