Ora
Cote
1.01
1000
Tip pariu
Meci Fortuna PLUS: Meci Total goluri Ambele marcheaza marcheaza gazdele marcheaza oaspetii Pauza sau final prima repriza Rezultat final/total goluri Total goluri gazde Total goluri oaspeti Interval goluri gazde Interval goluri oaspeti Total goluri gazde prima repriza Total goluri oaspeti prima repriza Primul gol Primul gol / rezultat final A doua repriza Total goluri a doua repriza Total goluri gazde a doua repriza Total goluri oaspeti a doua repriza Prima repriza / a doua repriza Total goluri Total goluri gazde Total goluri oaspeti Scor corect prima repriza Scor corect a doua repriza Scor corect oricand Nu va fi scor corect oricand Minutul 0-15 Minutul 0-30 Minutul 0-60 Minutul 0-75 Cartonase galbene Total cartonase galbene gazde Total cartonase galbene oaspeti Total cartonase galbene prima repriza total cartonase galbene prima repriza gazde Total cartonase galbene prima repriza oaspeti Total cartonase galbene a doua repriza Total cartonase galbene a doua repriza gazde Total cartonase galbene a doua repriza oaspeti Penalti Cartonas rosu Total cornere a doua repriza gazde total cornere a doua repriza oaspeti Total goluri prima repriza Handicap 0:1 Handicap 1:0 Handicap 0:2 Handicap 2:0 Rezultat final/ambele echipa marcheaza Scor corect Se marcheaza in ambele reprize Victorie fara egal Pauza/final Repriza cu mai multe goluri Total cornere Total cornere gazde Total cornere oaspeti Total cornere prima repriza total cornere prima repriza gazde Total cornere prima repriza oaspeti Total cornere a doua repriza Marcheaza gol (trebuie sa fie titular ) Tot
Mai mult
Mai puţin
Castigator Castigator data
BATE Borisov 130034 2020
2.50 10.04. 19:00
Din.Brest 130035 2020
3.00 10.04. 19:00
S.Soligorsk 130036 2020
5.50 10.04. 19:00
Din.Minsk 130037 2020
15.00 10.04. 19:00
Torp.Zhodino 130038 2020
30.00 10.04. 19:00
FC Minsk 130039 2020
80.00 10.04. 19:00
Isloch Minsk 130040 2020
80.00 10.04. 19:00
Neman Grodno 130041 2020
200.00 10.04. 19:00
Slavia Mozyr 130042 2020
100.00 10.04. 19:00
Energetik BGU 130043 2020
50.00 10.04. 19:00
Vitebsk 130044 2020
300.00 10.04. 19:00
Slutsk 130045 2020
200.00 10.04. 19:00
Rukh Brest 130046 2020
800.00 10.04. 19:00
Gorodeya 130047 2020
400.00 10.04. 19:00
Belshina 130069 2020
900.00 10.04. 19:00
Smolevichi 130130 2020
1 000.00 10.04. 19:00
Duel clasare 1 2 data
Isloch Minsk - Neman Grodno 130252 2020
1.70 2.00 10.04. 19:00
Neman Grodno - Slavia Mozyr 130255 2020
1.90 1.78 10.04. 19:00
Neman Grodno - Energetik BGU 130256 2020
2.05 1.67 10.04. 19:00
Neman Grodno - Vitebsk 130257 2020
1.78 1.90 10.04. 19:00
Neman Grodno - Slutsk 130351 2020
1.85 1.85 10.04. 19:00
Neman Grodno - Rukh Brest 130353 2020
1.22 3.75 10.04. 19:00
Neman Grodno - Gorodeya 130402 2020
1.50 2.38 10.04. 19:00
Slavia Mozyr - Belshina 130426 2020
1.40 2.68 10.04. 19:00
Rukh Brest - Belshina 130444 2020
1.57 2.22 10.04. 19:00
Gorodeya - Belshina 130446 2020
1.33 3.00 10.04. 19:00
Belshina - Smolevichi 130448 2020
1.78 1.90 10.04. 19:00
Din.Minsk - Neman Grodno 130465 2020
1.22 3.75 10.04. 19:00
Torp.Zhodino - Neman Grodno 130469 2020
1.40 2.68 10.04. 19:00
FC Minsk - Neman Grodno 130474 2020
1.70 2.00 10.04. 19:00
Slavia Mozyr - Vitebsk 130421 2020
1.70 2.00 11.04. 14:00
Slavia Mozyr - Slutsk 130422 2020
1.78 1.90 11.04. 14:00
Energetik BGU - Vitebsk 130428 2020
1.57 2.22 11.04. 14:00
Energetik BGU - Slutsk 130429 2020
1.67 2.05 11.04. 14:00
Vitebsk - Slutsk 130434 2020
1.90 1.78 11.04. 14:00
Vitebsk - Rukh Brest 130435 2020
1.25 3.48 11.04. 14:00
Vitebsk - Gorodeya 130436 2020
1.52 2.33 11.04. 14:00
Slutsk - Rukh Brest 130439 2020
1.22 3.75 11.04. 14:00
Slutsk - Gorodeya 130440 2020
1.50 2.38 11.04. 14:00
Din.Minsk - Slutsk 130468 2020
1.22 3.75 11.04. 14:00
Torp.Zhodino - Vitebsk 130472 2020
1.35 2.90 11.04. 14:00
Torp.Zhodino - Slutsk 130473 2020
1.40 2.68 11.04. 14:00
FC Minsk - Vitebsk 130518 2020
1.60 2.15 11.04. 14:00
FC Minsk - Slutsk 130519 2020
1.70 2.00 11.04. 14:00
Isloch Minsk - Vitebsk 130521 2020
1.60 2.15 11.04. 14:00
Isloch Minsk - Slutsk 130522 2020
1.70 2.00 11.04. 14:00
BATE Borisov - Torp.Zhodino 130134 2020
1.12 5.15 11.04. 16:00
Din.Brest - Torp.Zhodino 130152 2020
1.15 4.60 11.04. 16:00
S.Soligorsk - Torp.Zhodino 130187 2020
1.40 2.68 11.04. 16:00
Din.Minsk - Torp.Zhodino 130202 2020
1.57 2.22 11.04. 16:00
Torp.Zhodino - FC Minsk 130249 2020
1.57 2.22 11.04. 16:00
Torp.Zhodino - Isloch Minsk 130250 2020
1.57 2.22 11.04. 16:00
Isloch Minsk - Energetik BGU 130254 2020
1.90 1.78 11.04. 16:00
Slavia Mozyr - Energetik BGU 130420 2020
1.95 1.75 11.04. 16:00
BATE Borisov - Energetik BGU 130461 2020
1.07 6.55 11.04. 16:00
Din.Brest - Energetik BGU 130463 2020
1.08 6.20 11.04. 16:00
S.Soligorsk - Energetik BGU 130464 2020
1.33 3.00 11.04. 16:00
Din.Minsk - Energetik BGU 130467 2020
1.40 2.68 11.04. 16:00
Torp.Zhodino - Slavia Mozyr 130470 2020
1.50 2.38 11.04. 16:00
Torp.Zhodino - Energetik BGU 130471 2020
1.60 2.15 11.04. 16:00
FC Minsk - Energetik BGU 130517 2020
1.90 1.78 11.04. 16:00
BATE Borisov - Din.Minsk 130133 2020
1.15 4.60 11.04. 18:00
Din.Brest - Din.Minsk 130137 2020
1.18 4.18 11.04. 18:00
S.Soligorsk - Din.Minsk 130154 2020
1.47 2.45 11.04. 18:00
Din.Minsk - FC Minsk 130203 2020
1.37 2.80 11.04. 18:00
Din.Minsk - Isloch Minsk 130204 2020
1.37 2.80 11.04. 18:00
Slavia Mozyr - Gorodeya 130424 2020
1.47 2.45 11.04. 18:00
Rukh Brest - Gorodeya 130443 2020
2.22 1.57 11.04. 18:00
Gorodeya - Smolevichi 130447 2020
1.25 3.48 11.04. 18:00
Din.Minsk - Slavia Mozyr 130466 2020
1.27 3.33 11.04. 18:00
FC Minsk - Gorodeya 130520 2020
1.45 2.50 11.04. 18:00
Isloch Minsk - Gorodeya 130523 2020
1.45 2.50 11.04. 18:00
BATE Borisov - Din.Brest 130131 2020
1.70 2.00 12.04. 15:00
BATE Borisov - S.Soligorsk 130132 2020
1.33 3.00 12.04. 15:00
Din.Brest - FC Minsk 130153 2020
1.05 7.45 12.04. 15:00
S.Soligorsk - FC Minsk 130200 2020
1.27 3.33 12.04. 15:00
FC Minsk - Isloch Minsk 130251 2020
1.85 1.85 12.04. 15:00
FC Minsk - Slavia Mozyr 130516 2020
1.75 1.95 12.04. 15:00
Din.Brest - S.Soligorsk 130136 2020
1.50 2.38 12.04. 17:00
S.Soligorsk - Isloch Minsk 130201 2020
1.27 3.33 12.04. 17:00
Slavia Mozyr - Smolevichi 130427 2020
1.30 3.15 12.04. 17:00
Rukh Brest - Smolevichi 130445 2020
1.50 2.38 12.04. 17:00
Isloch Minsk - Slavia Mozyr 130253 2020
1.75 1.95 12.04. 19:00
Din.Brest - Isloch Minsk 130462 2020
1.05 7.45 12.04. 19:00