1.01
1000
Linkuri utile
Tip pariu
Tot Meci Meci - sansa dubla Echipa castiga sau conduce la 2 goluri Se califica Pauza sau final Victorie fara egal Total goluri / Total goluri asiatice Total goluri echipa Ambele marcheaza Ambele echipe marcheaza si total goluri Rezultat final/total goluri Handicap / Handicap asiatic Prima repriza Prima repriza - sansa dubla 1.repriza total goluri/1.repriza total goluri asiatice Prima repriza: ambele marcheaza Prima repriza: handicap Scor corect Pauza/final Pauza/Final si total goluri Primul gol / rezultat final Fiecare echipa marcheaza cel putin 2 goluri Fiecare echipa marcheaza cel putin 3 goluri Se marcheaza in ambele reprize Ambele echipe marcheaza in ambele reprize Ambele marcheaza in aceeasi repriza Nu primesc gol nu primesc gol Castiga cel putin o repriza castiga cel putin o repriza Castiga ambele reprize castiga ambele reprize Marcheaza in ambele reprize marcheaza in ambele reprize Rezultat final/ambele echipe marcheaza Meci: marcheaza/nu marcheaza Rezultat Final / Total goluri prima repriza Minutul primului gol Minutul primului gol gazdele Minutul primului gol oaspetii Prima repriza / a doua repriza Total goluri prima repriza / total goluri a doua repriza Numar exact goluri A doua repriza 2.repriza total goluri/2.repriza total goluri asiatice A doua repriza: ambele marcheaza A doua repriza: handicap Se va marca in minutul Nu se va marca in minutul Minutul 1-15 Minutul 1-30 Penalti Cartonase galbene Total cartonase galbene gazdele Total cartonase galbene oaspetii Total cartonase galbene prima repriza total cartonase galbene prima repriza gazdele Total cartonase galbene prima repriza oaspetii Total cartonase galbene a doua repriza Total cartonase galbene a doua repriza gazdele Total cartonase galbene a doua repriza oaspetii Mai multe cartonase galbene repriza cu mai multe cartonase galbene Total cornere Total cornere gazdele Total cornere oaspetii Total cornere prima repriza total cornere prima repriza gazdele Total cornere prima repriza oaspetii Total cornere a doua repriza Total cornere a doua repriza gazdele total cornere a doua repriza oaspetii Mai multe cornere Repriza cu mai multe cornere va fi autogol Marcheaza gol Primul gol Prima repriza: primul gol A doua repriza: primul gol In ce repriza se inscrie mai mult Total goluri Multigol Scor corect prima repriza A doua repriza: scor corect Ambele echipe marcheaza sau peste goluri in meci Rezultat final/total goluri in meci 2-3 Rezultat final/total goluri in meci 2-4 Rezultat final/total goluri in meci 2-5 Rezultat final/total goluri in meci 2-6 Rezultat final/total goluri in meci 3-5 Rezultat final/total goluri in meci 3-6 Pauza/Final/total goluri in meci 2-3 Pauza/Final/total goluri in meci 2-4 Pauza/Final/total goluri in meci 2-5 Pauza/Final/total goluri in meci 2-6 Pauza/Final/total goluri in meci 3-5 Pauza/Final/total goluri in meci 3-6 Sansa dubla si total goluri Sansa dubla si ambele marcheaza Prima repriza: Par/Impar A doua repriza: Par/Impar Par/Impar