Ora
Cote
1.01
1000

Serie A a însemnat Juventus și ceilalți, 8 ani la rând. Torinezii au dominat clar ultimele sezoane și par greu de stopat în cursa de obținere a celui de-al 9-lea titlu consecutiv.

Cu Ronaldo în atac, campioana Italiei are de departe cel mai bun lot, capitol la care nu se poate compara cu celelalte echipe din Italia.

Conte a transformat-o spectaculos pe Inter, însă e greu de crezut că nerazzurrii pot duce o luptă la titlu cu rivala din Torino. Cu Ancelotti pe bancă, Napoli nu o duce deloc bine. Napoletanii se pregătesc de o revoluție în lot și par a parcurge un sezon deja compromis.

Juventus are 34 de titluri cucerite, Milan și Inter sunt pe locul 2, cu câte 18.

Tip pariu
Meci Fortuna PLUS: Meci Total goluri Ambele marcheaza ambele marcheaza si peste 2,5 goluri marcheaza gazdele marcheaza oaspetii Pauza sau final prima repriza Rezultat final/total goluri Total goluri gazde Total goluri oaspeti Interval goluri Interval goluri gazde Interval goluri oaspeti Rezultat Final / Total goluri prima repriza total goluri gazde prima repriza Total goluri oaspeti prima repriza Total goluri prima repriza Primul gol Minutul primului gol Minutul primului gol gazde Minutul primului gol oaspeti Primul gol / rezultat final A doua repriza Total goluri a doua repriza Total goluri gazde a doua repriza Total goluri oaspeti a doua repriza Total goluri a doua repriza Prima repriza / a doua repriza Total goluri Total goluri gazde Total goluri oaspeti Scor corect prima repriza Scor corect a doua repriza Se va marca in minutul Nu se va marca in minutul Minutul 0-15 Minutul 0-30 Minutul 0-60 Minutul 0-75 Gol in prima repriza Gol in a doua repriza Ambele echipe marcheaza in ambele reprize Gazdele marcheaza in ambele reprize Oaspetii marcheaza in ambele reprize Gazdele marcheaza in prima repriza Oaspeti marcheaza in prima repriza gazdele marcheaza in a doua repriza oaspetii marcheaza in a doua repriza Gazdele castiga la 0 Oaspetii castiga la 0 Gazdele castiga ambele reprize Oaspetii castiga ambele reprize Gazdele castiga cel putin o repriza Oaspetii castiga cel putin o repriza Cartonase galbene Total cartonase galbene gazde Total cartonase galbene oaspeti Total cartonase galbene prima repriza total cartonase galbene prima repriza gazde Total cartonase galbene prima repriza oaspeti Total cartonase galbene a doua repriza Total cartonase galbene a doua repriza gazde Total cartonase galbene a doua repriza oaspeti Penalti Cartonas rosu Total cornere Total cornere gazde Total cornere oaspeti Total cornere prima repriza total cornere prima repriza gazde Total cornere prima repriza oaspeti Total cornere a doua repriza Total cornere a doua repriza gazde total cornere a doua repriza oaspeti Total goluri prima repriza Handicap 0:1 Handicap 1:0 Handicap 0:2 Rezultat final/ambele echipa marcheaza Scor corect Victorie fara egal Pauza/final Repriza cu mai multe goluri Marcheaza gol (trebuie sa fie titular ) Tot